Plánští hokejisté ovládli okresní přebor

Druhá sezóna v Okresním přeboru přinesla vítězství v soutěži

Loňskou sezonu měli plánští hokejisté jasný cíl a to posunout laťku opět o něco výše a atakovat medailové pozice. Od začátku sezóny prokazovala Planá stabilní výkony a po polovině ztratila pouze jeden bod po remíze pět pět se svým pronásledovatelem mužstvem SEALAS Milevsko, který se na konci umístil na druhém místě. V odvetě s ním dokonce prohrála čtyři šest, ale SEALS nečekaně ztratil body s HC Sezimovo Ústí po prohře pět osm a další prohru utrpělo s HC Žraloky pět šest. Naopak Planá si další zaváhání, již nedovolila a soutěž vyhrála s třiceti třemi body za šestnáct vítězství a jednu remízu a jednu prohru. V posledním utkání nastoupil za Planou i starosta Jiří Šimánek se svým synem Petrem a byla to korunovace vítěze po vítězství patnáct ku dvěma. Jednalo se o nejvyšší vítězství Plané v soutěži. V brance se pravidelně střídali brankáři Tomáš Slabý s Milanem Krejčiříkem. Tomáš Slabý odchytal soutěž s průměrem 4,33 gólu na zápas a Milan Krejčiřík s průměrem 3,33 gólu na zápas. V soutěži nastoupilo dvacet tři hráčů do pole. Kapitánem byl tak jako loni Jan Trčka. Bodování hráčů vyhrál Filip Kolomý se čtyřiceti body za dvacet branek a stejný počet přihrávek. Na druhém místě byl Radek Pavlík s třiceti šesti boy za osmnáct gólů a stejný počet přihrávek a na třetím místě Martin Špale s třiceti dvěma body za patnáct branek a sedmnáct přihrávek.